tadım yorumları

2018 Altın Marka Ödüllü Yumurta

2017 Yılında Türk Tüketicileri Derneği Kurulu’nun (TTDK), tüm tüketicilere tavsiye ettiği ‘En Yumurta’, incelenmiş, araştırılmış ve yumurta sektöründe “Altın Marka” ödülünü derneklerinin toplu onayı ile 2018 yılında bir kez daha hak etmiştir.”

Altın Marka Ödüllü Yumurta 2018

Tüm Tüketicileri Koruma Derneği;

Tüketicilerin, marka ilgi derecelerini 2018 yılında araştırdığı çalışmasında; ‘Altın Marka’ ödülünü Kandıra’da üretim yapan En Yumurta’nın 2. kez aldığını bildirildi.

Bu araştırmada, son iki yıl içerisinde yumurta sektöründe en çok beğenilen markalardan birinin ‘En Yumurta’ olduğu ortaya çıktı.

Yasal yetkisi bulunan bir dernek olan TTKD, markanın sahibi Semra Kutlular’a, 2018 ‘Altın Marka’ patentli logo kullanma yetkisini ve yasal olarak tüketicilere tavsiye edilme plaketini teslim etti.

‘Semra Kutlular: Hepimiz her türlü gıdada önce lezzet arıyoruz, canlılara sevgi duymadan yapılan üretimler lezzetli olmuyor. Biz tavuklarımıza çocuklarımız gibi bakıyoruz, rahat etmeleri için herşeyi yapıyoruz. Çalışma arkadaşlarımıza ve bizleri tercih eden tüm yumurta severler’e teşekkür ederiz.

http://www.ttkd.org.tr/


Kalite Ödüllü Yumurta

2018 Avrasya Kalite Ödülü

Firmanız, dürüst ticaret kuralları ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında, Derneğimize “ulaşan tüketici memnuniyeti ” açısından 2018 yılı içerisinde “takdire değer” bulunmuştur. Derneğimizin “Markayı Tüketicilerimize Önerme komitesi”, 2018 tarihi itibariyle En Yumurta ‘yı da “Yılın Önerilen Markası” kapsamına alarak, “Markanızı önerme“ kararı vermiştir.

“Ödül Sertifikası”, ödül töreni çok sayıda tüketici, hakem heyeti üyesi, tüketici koruma mensupları, resmi yetkililer yazılı ve görsel basının önünde takdim edilecektir.

‘’EN YUMURTA‘’- 2018 yılında kendi sektöründe “Yılın Markası”, seçilerek ‘’AVRASYA KALİTE ÖDÜLÜ’’ ne hak kazanmıştır. “AVRASYA TÜKETİCİLERİ KORUMA DERNEĞİ BAŞKANI”
OSMAN DOĞAN


2018 Üstün Lezzet Ödülü

Lezzet Puanı: %91,7

(Tadım Jürisi : Maîtres Cuisiniers de France, Association de la Sommellerie Internationale (ASI), Federazione Italia Cuochi (FIC), Euro-Toques, Federación de Asociaciones de Cocineros de España, Verband der Köche Deutschlands,… gibi 15 prestijli Avrupa Gıda ve İçecek derneklerinden seçme, ünlü şef ve gurmelerden oluşmaktadır.)

Bu sene 90 ülkeden katılan ürünlerden, 1.850 Yiyecek ve İçecek ürünü , uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (‘ITQI’) tarafından atfedilen Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (‘ITQI’), bu sene de dünyadaki en prestijli şef ve gurmeleri bir araya getirdi.

Avrupa Mutfak Birlikleri’nden gelen 175 şef ve gurme, kör tadım sonuçlarını yayınladı…


2017 ALTIN MARKA

2017 Yılında, En Yumurta “incelenmiş-araştırılmış” sektörde, “Altın Marka” ödülünü almaya hak kazanmıştır.
Bu ödül ile “Devlet, özel sektör kuruluşu ve tüm tüketicilere tavsiye edilmeyi” hak etmiştir.

“Yeşil‘e basan , özgür , Yem karışımı formülüne; Çörek Otu, Kişniş ekliyoruz. Özgür tavuklardan yüksek proteinli , selenyum içerikli en yumurtalar üretiyoruz”.

İfadelerini kullanan bu şirketin kurucuları, hak edişin gerçek sahibidirler.

İstanbul Kobi Gazetesi (www.istanbul-kobi- gazetesi.com ), www.bayim-olurmusun.comwww.iskuralim.com,  Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD) temsilcilerinden oluşan “ödüllendirme komitesinin değerlendirmesi bu yöndedir.

En Yumurtacılık takdire değer bir marka olarak ilan edilmiştir.

İstanbul Kobi Gazetesi (www.istanbul-kobi- gazetesi.com ), www.bayim-olurmusun.comwww.iskuralim.com,  Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD) temsilcilerinden oluşan “ödüllendirme komitesinin değerlendirmesi bu yöndedir.

En Yumurtacılık takdire değer bir marka olarak ilan edilmiştir.


lezzet yorumları

Tavuklarımızın içtikleri suyun analizinde; 
Antibiyotik kalıntısına
rastlanmadı, Her yumurtada 0,315 mg Selenyum, %15,48 değeri ile en yüksek protein bulunur.


Organik üretimlerden ortalama;

2 Kat Fazla Protein,
2 Kat Fazla Çinko(Zn),
2 Kat Fazla Bakır(Cu),
7 Kat Fazla Demir(Fe),
10 Kat Fazla Magnezyum(Mg),
10 Kat Fazla Potasyum(K),
20 kat Fazla Fosfor(P),
100 Kat Fazla Kalsiyum(Ca), içerdiği tespit edilmiştir.


tadım yorumları
Yumurtamı Görsünler